فصلنامه مطالعات تاريخي

شماره 30 فصلنامه مطالعات تاريخي ( ويژه نامه تسخير لانه جاسوسي آمريكا )به همت موسسه مطالعات و پژوهشهاي سياسي منتشر شد .در بخش سخن نخست اين شماره از فصلنامه چنين مي خوانيم : تصرف سفارت آمريكا در تهران به دست دانشجويان پيرو خط امام، تبلور نفرت ملي ايرانيان از سياست‌هاي برون‌مرزي آمريكا بود؛ بلكه بالاتر؛ سقوط اين سفارت‌خانه، واكنشي تاريخي به دست‌اندازي‌هاي 200 ساله جهان غرب به فرهنگ، سياست، مرز و شخصيت ايران‌زمين محسوب مي‌شود.

 

نسل سازنده امروز وامدار ارزش های سیزده آبان

تاریخ، حوادث و جریان هایی است که در گذشته انسان ها بوقوع پیوسته است یا روزی است که از گذشته های دور تا به زمان حال و تاثیر آینده در باور ما سازماندهی می شود و تاریخ همیشه گزیده انسانها بوده است.

 

تكليف‌محوری و ولايت‌پذيری پيام اصلی انقلاب دوم بود

چهارشنبه 12 آبان 1389
گروه سياسی: معاون فرهنگی بسيج دانشجويی با اشاره به تكليف‌محوری و ولايت‌پذيری دانشجويان پيرو خط امام(ره) خاطرنشان كرد: دانشجويان امروز می‌‌‌توانند با الگوپذيری از تكليف‌محوری پيروان خط امام(ره) به وظيفه خود عمل كنند كه در اين صورت نتيجه مطلوب محقق خواهد شد.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved