ابتكار : 13 آبان هنوز در جامعه فهمانده نشده است


خبرگزاری فارس: معصومه ابتکار گفت: من نقد دارم که چرا یک نفر منتسب به دفتر تحکیم وحدت می‌رود صدای آمریکا، چراکه این اقدام یک خیانت به جامعه و دفتر تحکیم وحدت است. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس معصومه ابتکار عضو شورای شهر تهران در اولین گردهمایی انجمن‌های اسلامی دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر،‌آگاهی و تحلیل را عنصری بسیار کلیدی برای جنبش دانشجویی دانست و افزود: گاهی اطلاعات غلط موجب رفتارهای نادرستی می‌شود که محدوده تأثیر آن فراتر از یک فرد است.

 

تكليف‌محوری و ولايت‌پذيری پيام اصلی انقلاب دوم بود

چهارشنبه 12 آبان 1389
گروه سياسی: معاون فرهنگی بسيج دانشجويی با اشاره به تكليف‌محوری و ولايت‌پذيری دانشجويان پيرو خط امام(ره) خاطرنشان كرد: دانشجويان امروز می‌‌‌توانند با الگوپذيری از تكليف‌محوری پيروان خط امام(ره) به وظيفه خود عمل كنند كه در اين صورت نتيجه مطلوب محقق خواهد شد.

 

سوء استفاده از «سيا»

سازمان « سيا » به جاي جمع‌آوري و تجزيه و تحليل اطلاعات كه مسئوليت تعريف شده آن است به زودي به نهادي تبديل شد كه از آن به عنوان ابزاري براي اقدام مخفي عليه ديگر كشور ها و دولتها براي وادار كردن آنها به تغيير سياستهايشان استفاده مي‌شود.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved