سرپرست دانشگاه مازندران : تسخیر لانه جاسوسی زمينه ساز خودباوري ملي شد

خبرگزاری رسا ـ سرپرست دانشگاه مازندران تسخیر لانه جاسوسی را موجب برملا شدن ماهیت شیطانی و مداخله جویانه آمریکا در جهان دانست و گفت: سیزدهم آبان ماه یادآور شکسته شدن ابهت آمریکا در دنیا است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در بابلسر، احمد احمد پور، سرپرست دانشگاه مازندران، در مراسم گرامی داشت 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در دانشگاه مازندران گفت : واقعه سیزده آبان را می توان انقلاب دوم‌در جمهوری اسلامی دانست.

 

چرايي تصرف سفارت آمريكا

نيمه مرداد 1332 و درست چند روز قبل از انجام كودتاي 28 مرداد، پايگاه نظامي انگليس‌ها در نيكوزياي قبرس به مركز هدايت يكي از مشهورترين كودتاهاي قرن بيستم آمريكا و انگلستان عليه دولتي ملي در يكي از كشورهاي جهان سوم تبديل شده است.

 

باري روزن : عباس عبدی از ما عذرخواهی کرد

« باری روزن » از گروگانهاي آمريكايي گفته بود که عباس عبدی سال ها بعد از تسخیر لانه جاسوسی که او طی آن به گروگان گرفته شده بوده است، در پاریس از او عذرخواهی کرده است . اما عبدی این ادعا را تکذیب کرد.

 


واکنش موسوی خوئینی‌ها به ادعای حضور منافقین در اشغال سفارت آمریکا
واکاوی جنگ رسانه ای غرب علیه ایران
هیچ احساس بدی نسبت به گروگان‌گیرها ندارم
هیأتهای نظامی ایالات متحده در ایران از 1943 تا 1978 اقتصاد سیاسی کمک نظامی‏
هماوردي هژمونيك
هزینه‌های بازدارندگی ایران
هزینه هاى سنگین تحریم ایران بر اقتصاد امریکا
هزارویک دلیل برای حمله نکردن آمریکا به ایران
هدف اساسي آمريكا در ايران چيست؟
نيم قرن شرارت - نگاهى به اقدامات خصمانه امريكا عليه ايران

 مسئولیت محتوا و مواضع مندرج در مقالات بر عهده نویسندگان بوده و درج آنها در این پایگاه به مفهوم تأیید آن نمی باشد. Copyright © second-revolution.ir, All Rights Reserved